Fyzikální terapie

Vysokovýkonová laseroterapie, revoluční technologie HIL firmy BTL, je jednou z nejmodernějších metod v oblasti fyzikální medicíny. Přístroj dosahuje maximálního výkonu až 30 W, tedy více než třicetinásobku výkonu běžných terapeutických „soft“ laserů, což umožňuje výjimečně hluboký průnik ošetřovanou tkání. Terapie vysoce výkonovým laserem představuje jednoduchou, ale efektivní proceduru bez vedlejších účinků. Aplikován bývá nejčastěji u bolestivých stavů ramenního a kyčelního kloubu, úponových bolestí loketního a kolenního kloubu (tenisový a golfový loket, patelární tendinopatie), zánětů Achillovy šlachy, syndromu karpálního tunelu a bolestí bederní páteře.

Vysoko výkonová laseroterapie se stala v období pandemie nepostradatelnou součástí péče o pacienty na covidových odděleních. Její významnou indikací je tedy také post covid syndrom a celá řada dalších chronických plicních onemocnění.

V současné chvíli je Fyziomed jediným zařízením v Olomouci a okolí, které pacientům nabízí aplikaci vysoce výkonové laserové technologie se speciálním robotickým scanning systémem.

laser