LOGO CMYKa

bg menu 4

ORDINACE:
Horní lán 445/1,
783 01 Olomouc
 
tel. 606 900 080
fyziomed@fyziomed.cz
 
Ordinační doba:
Pondělí - Pátek
dle telefonické domluvy
7:00-20:00
 

Poskytujeme služby pojištěncům ZP

201 - VoZP
211 - ZP MV
213 - RBP

 
 

Imoove je unikátní cvičební zařízení vyvinuté francouzskými lékaři a fyzioterapeuty, které pracuje na bázi přirozeného eliptického 3D pohybu lidského těla (bez vibrací a nárazů). Imoove je prvním zařízením, které dokáže pracovat s celým tělem a stimulovat tak více než 90% svalové hmoty najednou. Přináší mimořádné výsledky hned v několika oblastech.

Imoove využívají kliniky a rehabilitační centra na celém světě. S Imoove také trénují vrcholoví sportovci a celebrity z oblasti filmu a modelingu. Mezi jinými Imoove využívá k tréninku stáj F1 Ferrari, Francouzská fotbalová reprezentace, lyžařka Anne Sophie Barhet, motocyklový závodník Loris Capirossi, světoví tenisté David Ferrer a Sara Errani, golfista Vijay Singh, čínské olympijské plavecké centrum nebo herečka Veronica Webb.

imoove01

 

Fyziomed v Olomouci začal využívat Imoove od prosince 2012 jako první na Moravě. Imoove se stal nedílnou součástí terapeutické léčby, sportovní fyzioterapie a wellness programů.
V oblasti fyzioterapie máme vynikající klinické výsledky zejména u poruch stability kloubů dolních končetin a páteře, při celkové ztrátě svalové kondice, chronických bolestivých stavů páteře a blokád. Imoove je vhodným doplňkem pohybové léčby u skolióz.
V rámci sportovní fyzioterapie jsou to poúrazové stavy, prevence svalových poranění a výcvik prostorové stability pro individuální sportovní zaměření (fotbal, tenis, golf, jezdectví, apod.)
Wellness a beauty programy ocení ti z vás, kteří preferují individuální tréninkové jednotky v klidném a příjemném prostředí pod vedením odborného kouče.
Také fitness programy na zařízení Imoove jsou zcela unikátní, kdy v průběhu jedné procedury vám umožní najednou – kardio trénink, strečink, pilates a tvarování postavy.
Imoove podporuje i seniorské programy, citlivě vyvinuté pro starší generaci a vhodné zejména pro ty,kteří se nechtějí vzdát aktivního života a investují do svého zdraví.

 

Imove žlutá

Přijděte si i Vy vyzkoušet Imoove do našeho centra pohybové medicíny Fyziomed v Olomouci.