FYZIOMED - Centrum pohybové medicíny v Olomouci

bg menu 5

ORDINACE:
Čajkovského 1348/18a
779 00 Olomouc
 
tel. 606 900 080
fyziomed@fyziomed.cz
 
Ordinační doba:
Pondělí - Pátek
dle telefonické domluvy
7:00-20:00
 
polepky

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Bolí Vás záda nebo klouby?

Léčíme bolesti páteře, kloubů a svalů. Spolupracujeme s ortopedem, neurologem a rehabilitačním lékařem. Nabízíme edukaci, poradenství, kompletní spektrum technik fyzikální terapie i kinezioterapie.

Měli jste úraz, máte chronické problémy?

Provádíme komplexní péči po úrazech, operacích a při chronických obtížích pohybového aparátu. Nabízíme manuální a pohybové terapie, přístrojové fyzikální terapie (magnetoterapie, elektroterapie, elektrodiagnostika a selektivní elektrostimulace, terapeutický ultrazvuk, soft laseroterapie, kombinovaná terapie, vakuum kompresní terapie). V případě dočasné imobility nabízíme fyzioterapii v domácím prostředí.

Garanti: Mgr. Josef Urban, Mgr. Denisa Nohelová

Máte zdravotní problémy při sportu?

Sportovní fyzioterapie – léčíme akutní i chronické pohybové dysfunkce, poúrazové stavy, provádíme diagnostiku, prevenci, odstranění svalových dysbalancí, kompenzační pohybové programy pro sportovce s využitím technik konceptu S-E-T (sling exercise therapy) na unikátním norském systému „Redcord“.

Garanti: Mgr. Jiří Herbert Procházka, Mgr. Josef Urban.

Zátěžová diagnostika – stanovujeme individuální plány pro cyklické pohybové zátěže (chůze, běh, kolo, in-line, plavání, běžky). Testování pohybové zdatnosti zajišťujeme ve spolupráci se zátěžovou laboratoří Fakulty tělesné kultury FTK UP Olomouc. Garant - externí konzultant: RNDr. Aleš Jakubec PhD.

Léčíte se pro neplodnost?

Metoda Ludmily Mojžíšové - specializujeme se na pohybovou a manuální léčbu vybraných druhů funkční ženské sterility. Léčbu vždy konzultujeme s vaším gynekologem.

Garanti: Mgr. Eliška Drábková a Mgr. JJiří Herbert Procházka.

Trpíte stresovou inkontinencí?

Nabízíme speciální kombinovaný program pro stresovou inkontinenci - pohybovou léčbu a elektrostimulaci svalstva pánevního dna. Léčbu konzultujeme s Vašim gynekologem či urologem.

Garant: Mgr. Eliška Drábková a Mgr. Lucie Krtičková

Mají Vaše děti pohybové nebo dýchací problémy?

Vojtova reflexní lokomoce - léčíme široké spektrum pohybových poruch dětí od narození, ale i dospělých. Garant: Mgr. Lucie Krtičková

Respirační fyzioterapie - neinvazivně vyšetřujeme základní dechové parametry. Naučíme Vás speciální techniky dechové fyzioterapie vhodné pro astmatiky, alergiky, pacienty se skoliózou a CHOPN.

Garant - externí konzultant: Mgr. Kateřina Neumannová, PhD.

Chcete žít zdravě nebo zhubnout?

Zdravý životní styl – analyzujeme složení Vašeho těla, včetně nutričního poradenství a zdravé výživy.

Garant - externí konzultant: Mgr. Iva Klimešová PhD.

Regenerace a relaxace - nabízíme regenerační, relaxační, rekondiční a preventivní programy.

Garant: Bc. Gabriela Dobešová.