LOGO CMYKa

 

foto na bok s tyčkou

 

solenoid

 

Metody05

 

Cestička nalevo 

ORDINACE:
Horní lán 445/1,
783 01 Olomouc
 
tel. 606 900 080
fyziomed@fyziomed.cz
 
Ordinační doba:
Pondělí - Pátek
dle telefonické domluvy
7:00-20:00
 

Poskytujeme služby pojištěncům ZP

201 - VoZP
211 - ZP MV
213 - RBP

 
 

Bolí Vás záda nebo klouby?

Léčíme bolesti páteře, kloubů a svalů. Spolupracujeme s ortopedem, neurologem a rehabilitačním lékařem. Nabízíme edukaci, poradenství, kompletní spektrum technik fyzikální terapie i kinezioterapie.

První napravo

Měli jste úraz, máte chronické problémy?

Provádíme komplexní péči po úrazech, operacích a při chronických obtížích pohybového aparátu. Nabízíme manuální a pohybovou terapii, přístrojovou fyzikální terapii (magnetoterapii, elektroterapii, elektrodiagnostiku a selektivní elektrostimulaci, terapeutický ultrazvuk, soft laseroterapii, kombinovanou terapii, vakuum kompresní terapii).

Druhá napravo 

Máte zdravotní problémy při sportu?

Sportovní fyzioterapie – léčíme akutní i chronické pohybové dysfunkce, poúrazové stavy, provádíme diagnostiku, prevenci, odstranění svalových dysbalancí a poskytujeme kompenzační pohybové programy pro sportovce.

Libor Imoove01

Léčíte se pro neplodnost?

Metoda Ludmily Mojžíšové - specializujeme se na pohybovou a manuální léčbu vybraných druhů funkční ženské sterility. Léčbu lze konzultovat i s Vaším gynekologem.

Trpíte stresovou inkontinencí?

Nabízíme speciální kombinovaný program pro stresovou inkontinenci - pohybovou léčbu a elektrostimulaci svalstva pánevního dna. Léčbu konzultujeme s Vaším gynekologem či urologem.

Sluzby lecba inkontinence
 

Potřebujete kinesiotaping?

Trápí Vás nepříjemné a často i dlouhodobé bolesti šlach, svalů, nebo kloubů? Pomoci Vám může efektivni metoda "tejpování". Jedná se o terapii pomocí pružných samolepících pásek, aplikovaných na kůži, která Vás může ochránit před zraněním při sportu, nebo pokud k němu již došlo, podpoří proces hojení. Kromě toho se využívá také ke korekci špatného držení těla, či ortopedických vad, kam patří např. zborcená nožní klenba, nebo různé deformity nohy a palce.