LOGO CMYKa

ORDINACE:
Horní lán 445/1,
783 01 Olomouc
 
tel. 606 900 080
fyziomed@fyziomed.cz
 
Ordinační doba:
Pondělí - Pátek
dle telefonické domluvy
7:00-20:00
 

Poskytujeme služby pojištěncům ZP

201 - VoZP
211 - ZP MV
213 - RBP

 
 
Fyzioterapeuti hromadna

 

Drábková

Mgr. Eliška Drábková - odborný garant

Nositelka zvláštní odborné způsobilosti k diagnostice a terapií funkčních poruch pohybového aparátu, technice PNF konceptu a dále k terapii vybraných druhů funkční ženské sterility metodou Ludmily Moljžíšové.

Specialista na fyzikální terapii, konzervativní terapii stresové inkontinence, prostředky kinezioterapie dle Kegelova konceptu a elektrostimulaci svalů pánevního dna.

TesárkováBc. Věra Tesárková - provozní vedoucí

Specializuje se převážně na dospělé pacienty s chronickými bolestmi zad, nemocné s problematikou v oblasti ortopedie a neurologie a poúrazové stavy. Řekla o své práci: „Obor fyzioterapie se stal mým celoživotním posláním, které mě stále naplňuje a baví.“

KovářováMgr. Markéta Kovářová

V práci se zaměřuje na terapii bolesti pohybového aparátu, rehabilitaci poúrazových stavů a terapii pacientů s neurologickým onemocněním.

PšeničkaBc. Jan Pšenička

Specializuje se na léčbu bolesti pohybového aparátu, léčbu poúrazových a pooperačních stavů. Věnuje se problematice fyzikální terapie. Zajímá se o respirační fyzioterapii, zejména u pacientů s chronickým respiračním onemocněním.

SamešBc. Libor Sameš

Specializuje se na diagnostiku a léčbu funkčních poruch pohybového aparátu, poruch velkých kloubů a páteře, poúrazových a pooperačních stavů, poruch neurologických v oblasti periferie či v oblasti centrální nervové soustavy. V léčbě využívá základů vývojové motoriky člověka s modifikacemi pro konkrétního pacienta a fyzikální terapii.

KalinkováBc. Nina Kalinková

Věnuje se rehabilitaci bolestí pohybového aparátu, poúrazových a pooperačních stavů. Ve své praxi využívá prvky vývojové kineziologie, mobilizace, techniky měkkých tkání a fyzikální terapii. V rehabilitaci klade důraz na vzájemné pochopení daného problému, stanovení společného cíle, aktivní spolupráci a motivaci pacienta.

Externí spolupracovníci:

PhDr. David Smékal, Ph.D.